NAJNOWSZE POSTY

ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA

ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA - coraz więcej się o niej słyszy. Poza podstawowym zadaniem, jakim jest odżywianie, ma również psychologiczny lub fizjologiczny wpływ na ludzki organizm. Mianem "żywności funkcjonalnej" określa się taki pokarm, który jest (może być) elementem codziennej diety i nadaje się do ogólnego spożycia. Żywnością funkcjonalną nie są zatem żadne tabletki, suplementy odżywcze ani żadne inne środki farmaceutyczne. Musi to być produkt otrzymany ze składników naturalnych i mieć udokumentowany pozytywny efekt prozdrowotny.

A oto przykład działania żywności funkcjonalnej Batoniki SLIM FOOD które powstały w wyniku pracy zespołu naukowców pod przewodnictwem Profesora Frydrychowskiego (światowej klasy specjalisty od medycyny przeciwstarzeniowej) Zadaniem SLIM FOOD jest dostarczenie maksymalnej ilości cennych składników odżywczych przy jednoczesnym ograniczeniu ilości kalorii. Produkt ma również działanie oczyszczające, dzięki czemu wpływa na poprawę wielu ważnych funkcji organizmu. SLIM FOOD może być stosowany zarówno jako zdrowa przekąska, jak i kuracja redukująca wagę i i obwody. Dotychczasowe programy badawcze wykazały, że dzięki spożywaniu SLIM FOOD można stracić od 1 d o3 kilogramów w ciągu pierwszego tygodnia kuracji.

SLIM FOOD działa skutecznie, wygodnie, bez uczucia głodu, z korzyścią dla zdrowia i urody, bez efektu jojo. Produkt w formie smacznych, odżywczych batoników o lekko słodkim "piernikowym smaku". Nie trzeba planować zakupów, czytać etykiet, liczyć kalorii. Zawsze pod ręką. Można wziąć do pracy, do szkoły, na trening, nawet na spotkanie przy kawie z przyjaciółką. Jeszcze nigdy regulowanie wagi i obwodów nie było jednocześnie tak proste, skuteczne i korzystne dla zdrowia.

I nigdy jeszcze SLIM FOOD nie był dostępny w tak atrakcyjnej ofercie. Kupując dowolne opakowanie batonów (36 lub 48 sztuk) możesz kupić za pół ceny 1 TURBO REDUCTOR (w 100% naturalne kapsułki przyspieszające metabolizm) oraz 1 szt Thermo Active (spray spalający podskórną tkankę tłuszczową). Oferta aktualna tylko do piątku 22 stycznia.Zamów...KLIK TUTAJ

0 komentarze: