NAJNOWSZE POSTY

HOOPONOPONO

Hooponopono jest starożytną techniką, mającą swoją genezę na Hawajach. W wielu miejscach nadal jest praktykowana i uznawana za silnie skuteczną.

Polega na oczyszczaniu mentalnym, przebaczeniu, pojednaniu, pokonywaniu podświadomych blokad, jak również uwalnianiu zablokowanych emocji.


Metoda koncentruje się na rozpoczęciu działania, w celu uporządkowania błędów i złych zdarzeń dla osiągnięcia boskiego porządku.
Jej stosowanie powoduje, że problemy, które nas otaczają, przestają wywoływać przygnębienie, smutek i jednocześnie już nam nie dokuczają i nie są uciążliwe.

Dzięki zastosowaniu tej starożytnej metody oczyszczenia duszy i ciała nasze życie doświadcza katharsis
Hooponopono to sposób na uporządkowanie zdarzeń i czynów w naszym życiu, które są pozbawione harmonii, zadaniem metody jest przywrócenie boskiego porządku.
W dosłownym tłumaczeniu nazwa ta oznacza „poprawiać” lub „naprawiać” tak więc stosując Hooponopono, dokonujemy oczyszczania i uwalniania negatywnych emocji, które mają istotny związek z wydarzeniami i wspomnieniami z naszego życia i stale na nie oddziałują.
Gdy zależy nam na oczyszczeniu umysłu z doskwierającego mu problemu, możemy jak mantrę powtarzać następujące zdania, w jednej z dwóch poniższych form:
Kocham Cię.
Przepraszam
Przebacz mi
Dziękuję.
źródło Odkrywamy zakryte