NAJNOWSZE POSTY

Kłamstwo - premiera ogólnopolska

KOMPANIA TEATRALNA oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, mają zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na premierę europejskiego hitu teatralnego, komedii pt. „KŁAMSTWO” Floriana Zellera, w doskonałej obsadzie: Sambor Czarnota, Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Wojciech Malajkat, Mikołaj Roznerski, Milena Suszyńska, Adriana Kalska, Piotr Szwedes. 

Jak to jest w zwyczaju KOMPANII TEATRALNEJ – premiera spektaklu odbędzie się na scenie MOK w Nowym Sączu w dniach 8 (godz. 19:00), 9 (godz. 19:00) i 10 (godz. 18:00) września 2017r, potem przedstawienie pojawi się na scenach teatralnych w całej Polsce.

Spektakl - obecnie w fazie prób scenicznych - będzie gotowy na czas Państwa powrotów
z urlopowych wyjazdów, a doborowa obsada aktorska z pewnością pomoże Państwu zobaczyć w scenicznym lustrze sztuki – opary absurdu, kłamstw i intelektualnych rozgrywek jakie na co dzień towarzyszą nam w życiu.

Reżyser spektaklu Wojciech Malajkat mówi: "Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią� wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawią publiczność i sprawią, że paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy". Zdradza nam także: "Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, jednocześnie nie wiedząc nic o sobie nawzajem.”

„Rewelacyjna komedia, w której zdążyła się już zakochać cała Europa. Miłość ta kwitnie
i dotarła wreszcie do Polski.”

„Intelektualna rozgrywka między dwiema parami uroczych i jakże, niestety, przy tym zakłamanych ludzi.”

„Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, lecz ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe?.”

Producent spektaklu Piotr Szwedes zastrzega natomiast: "Warto to zobaczyć(…),warto, ponieważ jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz.(…)Jeżeli lubicie niewygodne pytania
i wygodne odpowiedzi, czy... odwrotnie, do zobaczenia... u Was"

Tak więc, do zobaczenia!!!

p.s.
pewnie wielu z nas pamięta sukces spektaklu „PÓŁ NA PÓŁ”, wystawianego m.in.
w listopadzie 2014 na deskach nowosądeckiego MOK-u, wyreżyserowanego również przez Wojciecha Malajkata. Spektakl okazał się liderem popularności, jednak wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dzierżące dotychczas niekwestionowaną palmę pierwszeństwa przedstawienie „PÓŁ NA PÓŁ”, może zostać zdetronizowane przez… „KŁAMSTWO”, czego zresztą mu życzymy i z niecierpliwością oczekujemy premiery!

Bilety w cenie: 70zł
Sprzedaż biletów od 01,08,2017r., w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
Rezerwacja tel.: (18) 443-89-59 w.20